Wspaniałe przyjęcie urodzinowe Mariusza

świeczki 32 latMariusz K. obchodził niedawno swoje urodziny, więc z tej okazji zaprosił członków Stowarzyszenia „Więź” na przyjęcie. 14 stycznia 2018 roku siedziba „Więzi” przekształciła się w salę bankietową. Rodzice jubilata przygotowali smakowite potrawy na poczęstunek dla gości. Były tam słynne kotleciki, sałatka, sernik i inne ciasta, ale najważniejszym elementem kulinarnym przyjęcia był tort urodzinowy zrobiony przez tatę Mariusza. Salę i muzykę przygotował dla gości sam jubilat.

A goście powoli zaczynali się schodzić i padały życzliwe życzenia wszelkiej pomyślności dla głównego bohatera imprezy. Następnym punktem programu było zapalenie świeczek na torcie i po uroczystym „Sto lat” Mariusz zdmuchnął świeczki. Oby wszystkie jego życzenia spełniły się.

Goście z apetytem zjadali przygotowane potrawy i zgodnym chórem stwierdzili, że wszystko było bardzo smaczne i pięknie podane. Po zaspokojeniu pierwszego głodu przyszła ochota na tańce, trzeba przecież spalić nagromadzone kalorie. W rytm skocznej muzyki i zgodnie z życzeniami zaczęły się wywijańce na parkiecie, każdy tańczył jak potrafił i miał ochotę.

Czas przy dobrej zabawie mijał szybko, zadowoleni goście niechętnie opuszczali gościnnych gospodarzy przyjęcia. Dziękujemy gospodarzom za wspaniałe przyjęcie, za pyszne potrawy i świetną organizację. Życzymy jubilatowi kolejnych lat pełnych optymizmu, spełnienia planów życiowych i życzliwych przyjaciół.

 

1 thought on “Wspaniałe przyjęcie urodzinowe Mariusza”

  1. Jeszcze raz Dziękuję za Wspaniałe Urodziny jakie przeżyłem z Wami Drodzy Przyjaciele, gdyby nie wasza obecność, cudowna, miła, sympatyczna atmosfera od was te Urodziny nie byłyby takie Wspaniałe jakie były. Dziękuję jeszcze raz za obecność, pamięć, piękne życzenia, i prezenty od was dla mnie. 🙂 A zdjęcia również wyszły super 🙂 Dziękuję także wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tych moich 32. Urodzin w ,,Więzi” 🙂 . Dziękuję także pani prezes Marioli Kapuścińskiej, pani Lilianie Chudzik, całemu Zarządowi, wszystkim moim gościom, i Dziękuję za super, odlotową zabawę jaka była na moich Urodzinach ! Do zobaczenia 🙂 Jubilat Mariusz.

Comments are closed.