Sto lat, sto lat! Niech nam Przemek żyje sto lat!

Świeczki urodzinoweMinął kolejny rok i Przemek K. obchodzi swoje urodziny. Wyprawił z tej okazji przyjęcie dla członków Stowarzyszenia „Więź” i jego sympatyków. W siedzibie Stowarzyszenia, pięknie przyozdobionej przez Małgosię, pojawiły się na stołach smaczne potrawy przygotowane przez rodzinę jubilata.

Licznie przybyli goście złożyli Przemkowi życzenia wszystkiego co najlepsze na nowy rok życia i przekazali skromne, ale z serca dane podarunki.

Mama Przemka upiekła przepyszny tort, na którym postawiono okolicznościowe świeczki. Jubilat pomyślał życzenie i zdmuchnął ogniki, a potem nastąpiła degustacja tegoż tortu. Wszystkim gościom ciasto bardzo smakowało, jak i też pozostałe smakołyki jakie znalazły się na stole.

Wzmocnieniu potrawami biesiadnicy zaczęli pląsać w rytm skocznej muzyki, ale na tym zabawa się nie skończyła. Pani prezes Mariola zorganizowała kilka zabaw i konkursów, tak że nikt się nie nudził.

Zresztą młodzież sama się zorganizowała i bawiła zgodnie ze swoimi zasadami.

Życzymy Przemkowi dużo słonecznych dni, pomyślności oraz powodzenia w życiu osobistym, jak i znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy.

 

 

 

 

1 thought on “Sto lat, sto lat! Niech nam Przemek żyje sto lat!”

  1. Miło mi było również być na urodzinach Przemka. Zawsze jest dobrze spędzić czas w przyjaznym gronie osób. Dziękuję za świetny tort Marioli i oczywiście świetne ciasto babci Przemka. Jeszcze raz życzę tobie Przemek zdrowia i spełnienia jak najwięcej z marzeń.

Comments are closed.