Akcja „przekaż 1 %” w Galerii Handlowej Turzyn

Akcja 1 %W dniach od 1 do 20 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Handlowej Turzyn odbywało się spotkanie ze szczecińskimi Organizacjami Pożytku Publicznego w ramach Kampanii Urzędu Miasta „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%”.

Podczas Dyżuru 1%, w specjalnym punkcie informacyjno-promocyjnym, Organizacje mogły przybliżać mieszkańcom miasta swoją działalność oraz zachęcać do przekazywania 1% z podatku na swoją organizację.

Wzięli w nim udział również członkowie Stowarzyszenia „Więź”. Dyżurujące osoby w dniu 16 kwietnia, w godzinach 10.00 – 14.00 przekazywały mieszkańcom Szczecina materiały informacyjne o Stowarzyszeniu, zachęcały do przekazania 1 % podatku. Osoby odwiedzające Galerię Handlową Turzyn mogły zapoznać się z tematyką zadania publicznego i zasięgnąć informacji o działalności Stowarzyszenia „Więź”.

W Szczecinie działa ponad 150 organizacji posiadających status OPP. W bardzo dużym stopniu wpływają na zmianę wizerunku miasta oraz poprawę jakości naszego życia. Kwietniowe spotkania były zatem jedną z szans by poznać ich pracę z bliska.