Drużyna „Więzi” niepokonana – pierwsze miejsce w V Noworocznym Turnieju Piłki Halowej „Z Bronkiem” 2016 r.

Piłkarz10 lutego, o godzinie 10.30 w hali Seminarium Duchownego na ul. Pawła VI, odbył się już V Noworoczny Turniej Piłki Halowej „Z Bronkiem”, w której wzięło udział 5 drużyn – 3 z ZWŚ, z „Bronka”, z „Bohaterów Warszawy” oraz ze Stowarzyszenia „Więź”.

Rozegrano kilka meczy towarzyskich, każdy po 10 minut, i w każdym z nich zawodnicy dali z siebie wszystko. Wykazali duże zaangażowanie, zacięcie oraz radość z uczestnictwa w turnieju.

Wygrała drużyna z „Więzi” prowadząc bezapelacyjnie w dwóch meczach 10:0, ale reszta zawodników również zasłużyła na wyróżnienie pokazując swoją postawą, że potrafią grać fair play i z szacunkiem dla przeciwnej drużyny. W tej zabawie nie było przegranych. Mecze, głównie towarzyskie, służyły zacieśnieniu więzi pomiędzy różnymi środowiskami i ludźmi.

Zawodnicy z „Więzi”, utrudzeni walką na boisku zasłużyli na pożywny posiłek udali się więc do pizzerii Marco Polo na smaczne pizze. W czasie konsumpcji ponownie przeżywali rozegrane mecze i wspominali spędzone razem chwile na boisku.

Dziękujemy organizatorom – pracownikom DPS-u przy ul. Broniewskiego – za zaproszenie oraz przygotowanie i wspaniałe wykonanie spotkania.