Międzyzdroje i morze na bis – sierpień 2015 r.

Plaża

 

 

Po raz drugi, korzystając z pięknej pogody, grupa członków Stowarzyszenia „Więź” pojechała nad morze do Międzyzdrojów. Nad morzem temperatura powietrza była niewysoka, więc część osób udała się do Wolińskiego Parku Narodowego aby obejrzeć żubry i dzikie świnie. Można było pogłaskać zwierzęta i podpatrzyć ich życie.

Druga grupa wolała plażowanie i kąpiel w morzu. Woda była ciepła a fale wysokie, więc zabawa była przednia, aż nie chciało się z wody wychodzić.

Nie obeszło się też bez smakowitej rybki prosto z patelni na obiad i lodów gałkowych o różnych smakach.

Dziękujemy Jarkowi za znakomity wypoczynek letni i do zobaczenia za rok.

 

 

 

2 thoughts on “Międzyzdroje i morze na bis – sierpień 2015 r.”

  1. Miło, sympatycznie, i aktywnie spędziłem czas z moimi kolegami, i koleżankami z ,,Więzi”, z czego jestem
    bardzo zadowolony, i wdzięczny Organizatorowi naszej Wycieczki zarówno 10 jak, i 13 sierpnia tego roku czyli Jarkowi. Pogodę mieliśmy wspaniałą zarówno na plażowanie jak, i wędrówki 🙂
    13 sierpnia zwiedziliśmy rezerwat przyrody, miałem okazję zobaczyć na żywo np. dzika, i żubra.
    Ale czas nam szybko upływał, i trzeba było wracać do Szczecina, ale nie żałuję, gdyż po raz kolejny interesująco, ciekawie, i w sympatycznym gronie spędziłem czas. I na koniec powiem jedno : Warto było! 🙂

  2. Fajnie było wypoczywać dwa razy tego lata nad morzem, tym bardziej , że w czwartek niektóre fale na morzu dochodziły do 1 metra wysokości. Pierwszy raz pływałem w życiu przy tak wysokich falach. mieszkamy nie tak daleko od morza więc trzeba korzystać z pobytów nad morzem .Dlatego zachęcam tych którzy nie byli z nami aby w przyszłym roku wybrali się wspólnie z nami nad morze , naprawdę warto.

Comments are closed.