„Mikołajkowe karaoke” 3 grudnia 2016 r.

Czapka MikołajaKoleżanka Paula przygotowała dla członków Stowarzyszenia „Więź” wspaniałą imprezę – „Mikołajkowe karaoke”. Był to konkurs z nagrodami, a polegał on na tym, że uczestnicy mieli zaśpiewać trzy piosenki karaoke w trzech rundach. Paula na wstępie zachęciła do zabawy gości swoim pięknym śpiewem oraz ciepłym słowem.

9 osób, które wyraziły chęć uczestnictwa, zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki dostając za to oklaski publiczności. Każdy z zawodników wystawiał ocenę innym uczestnikom konkursu w skali 10-cio punktowej. Na koniec Paula zliczyła uzyskane punkty i wytypowała osoby, które uzyskały ich najwięcej. Nagrody główne otrzymały 4 osoby, a dla reszty były słodkie podarunki pocieszenia. Ale niezależnie od wyników wygrani byli wszyscy zawodnicy, ponieważ mottem imprezy było – bawić się najlepiej jak potrafisz.

W przerwach pomiędzy współzawodnictwem goście odpoczywali i tańczyli w rytm skocznej muzyki.

W organizację całej zabawy włączyli się wszyscy – przygotowali i udekorowali salę oraz przygotowali przekąski aby nikt nie pozostał głodny. Na biesiadnym stole pojawił się wypiek mamy Pauli oraz sałatki przygotowane przez samą Paulę. Tata Pauli podarował Stowarzyszeniu wspaniały telewizor, który posłużył do wyświetlania piosenek. Dziękujemy Pauli i jej rodzinie za wspieranie Stowarzyszenia i pomoc wszystkim jego członkom.

Paula, jesteś wspaniałą organizatorką i osobą bardzo optymistyczną, dajesz z siebie bardzo dużo innym, za co Ci gorąco dziękujemy.

 

 

 

1 thought on “„Mikołajkowe karaoke” 3 grudnia 2016 r.”

  1. Dziękuję Wszystkim za wspaniałą zabawę i klimat Mikołajkowy oraz Pani Lili za wspaniałe zdjęcia i filmiki! 🙂

Comments are closed.