Mireczka na swoje imieniny zaprosiła pół „Więzi”.

BukiecikKoleżanka Mirka z okazji swoich imienin zaprosiła dużo gości i aby ich wszystkich ugościć spędziła w kuchni trzy dni. Przygotowała pyszne sałatki i upiekła znakomite ciasta. Przyjęcie odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia „Więź” w sobotę, 30 lipca 2016 r. Jak zaprosiła tyle osób to i przyszło ich sporo. Wszyscy życzyli Mirce pomyślności i dużo zdrówka a przy okazji wręczyli drobny upominek. Odśpiewano także tradycyjne Sto lat.

Potem każdy obowiązkowo spróbował tych wszystkich smakołyków i pochwałom nie było końca. Tak smakowały gościom potrawy, a że było tego wiele, nikt nie pozostał głodny.

Rozpoczęły się tańce w rytm skocznej muzyki. Prym wiedli młodsi członkowie ale i tym nieco starszym nie zabrakło animuszu. Atrakcją wieczoru była zabawa w karaoke. Każdy obowiązkowo musiał odśpiewać  jakąś piosenkę ale oporów nie stwierdzono. Karaoke jest ulubioną zabawą w „Więzi”.

Wszyscy więc dobrze się bawili do późnego wieczora. Dziękujemy Mireczce za wspaniałą imprezę i za jej wielki trud w zorganizowanie przyjęcia.

Mireczko, wszyscy życzymy Ci pomyślności w życiu w każdym jego aspekcie, mnóstwo uśmiechów i samych przyjaciół wokół siebie.