Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w Polickiej „Harmonii”

Logo Harmonii7 października 2017 r., z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, Stowarzyszenie Na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach zorganizowało otwarty dzień w swojej siedzibie na ul. Bankowej. Na obchody przybyli również członkowie Stowarzyszenia „Więź”.

Pomieszczenia Harmonii na ten dzień zamieniło się w kawiarenkę goszczącą wielu zaproszonych gości. Przybyli przedstawiciele władz Powiatu Polickiego, lekarz psychiatra, zaprezentowali się pracownicy Straży Miejskiej w Policach, Banku BGŻ i zawitało wiele innych znakomitych osób.

Pani Emilia Raczkowska Prezes Harmonii powitała na wstępie gości i zaprezentowała spot społeczny swojego Stowarzyszenia. Potem Pani dr psychiatra wygłosiła prelekcję na temat zdrowia psychicznego. W przerwie pomiędzy punktami uroczystości zaproszono uczestników na kawę i ciasto. Odbyła się też degustacja tortu ufundowanego przez polickie starostwo.

Obchody Światowego dnia Zdrowia Psychicznego w „Harmonii” obfitowały w wiele atrakcji, dzięki którym zebrane osoby mogły miło spędzić czas i zapoznać się z działalnością Stowarzyszenia. Członkowie „Więzi” również świetnie się bawili i dziękują członkom i pracownikom „Harmonii” za zaproszenie.