Orkiestra kameralna i jazzujący, niesłychanie zdolny i bardzo popularny polski skrzypek – koncert 26 listopada 2015 r. w S-1 Radia Szczecin

Wykonawcy koncertuWydarzenie kulturalne, w którym można było usłyszeć koncert wykonany przez solistę Adama Bałdycha i Baltic Neopolis Orkiestra, pt. „Mozaika – Impresje”. Kompozycja ta napisana przez Adama Bałdycha specjalnie na ten koncert i dla tej orkiestry, a skomponowana na orkiestrę smyczkową, skrzypce solo, fortepian, kontrabas oraz instrumenty perkusyjne i głosy wokalne.Członkowie "Więzi" na koncercie Łączy w sobie wiele gatunków muzyki – poważnej, ludowej i jazzowej. Koncert nadawany był na żywo ze studia S-1 Polskiego Radia Szczecin i wysłuchali go również członkowie Stowarzyszenia „Więź”. Utwory bardzo porywające, urzekające melodyjnością i wykonane po wirtuozowsku.

Rewelacyjny, przepiękne dźwięki, przepiękna muzyka i wspaniali artyści oraz świetne nagłośnienie – tak oceniali członkowie Stowarzyszenia koncert.

1 thought on “Orkiestra kameralna i jazzujący, niesłychanie zdolny i bardzo popularny polski skrzypek – koncert 26 listopada 2015 r. w S-1 Radia Szczecin”

  1. Pamiętam ten niezapomniany koncert na którym byłem tak niedawno. Dla mnie istna rewelacja, a nawet lepiej jeśli chodzi o odczucie, i to jak bardzo mi się podobało. To trzeba było usłyszeć na żywo , dla mnie to była po prostu – ja to określam – ambrozja dla moich uszu   Cieszę się że wraz z moimi znajomymi mogłem po raz kolejny uczestniczyć w takim niezwykłym wydarzeniu kulturalnym jakim był występ tej Orkiestry.Tak więc stwierdzam że nie żałuję tego iż wybrałem się pomimo późnego wieczoru na wspaniały relaks i ukojenie dla moich uszu. 🙂

Comments are closed.