Pani Pola przygotowała wspaniałe Andrzejki w 2015 r.!

WróżbyZacznijmy od tego, że na początek były wróżby ukryte w ciasteczkach, które pani Pola sama upiekła. Każdy wylosował takie ciasteczko i przeczytał co go czeka w kolejnym roku. Wróżby były różnorakie, np.: „Czeka cię dobry nowy rok”, lub „Uśmiechaj się więcej”. Niektóre zabawne, inne niosły głęboką myśl, ale przy wszystkich można było dobrze się bawić. Dobra zabawa była przez cały czas trwania Andrzejek, ponieważ gier było dużo więcej. I tak – konkurs z krzesłami, wybieranie imienia przyszłej wybranki, wybranego, taniec z balonikami, kareta, i inne. Wszystkie ciekawe i zabawne, przygotowane z profesjonalizmem przez panią Pole, oraz przez panie wolontariuszki – studentki psychologii, które pomagały w zabawie. Wyróżnienie należy się też Mariuszowi K., który nie tylko przygotował muzykę, ale i też opracował quiz z pytaniami. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom zabawy i aż żal było kończyć.

Wszyscy dziękujemy pani Poli za przygotowanie tak wspaniałej imprezy i za to, że mogliśmy się świetnie bawić.

 

 

 

 

2 thoughts on “Pani Pola przygotowała wspaniałe Andrzejki w 2015 r.!”

  1. Andrzejki w ,,Więzi” były dla mnie osobiście niezwykłym wydarzeniem – m.in dlatego iż po raz kolejny poczułem tą wyśmienitą i radosną atmosferę bycia razem , atmosferę wspólnej zabawy, humoru, a także atmosferę pełną luzu, magicznych wróżb, wzajemnej życzliwości i serdeczności, i jeszcze większej integracji ze sobą. Bardzo się cieszę z tego powodu, i jednocześnie chciałem podziękować wszystkim tym osobom, które przyczyniły się do tak wspaniałego zorganizowania tej imprezy w naszym Stowarzyszeniu. Pozdrawiam.Mariusz K.

  2. Andrzejki były wspaniałe, konkursów i zabaw tyle i tak ciekawie prowadzone przez panią Polę, że nie wiadomo kiedy upłynęło kilka godzin. Osobiście bawiłam się wyśmienicie i dlatego również dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w organizowaniu imprezy.

Comments are closed.