Piękny dzień w Lasku Bukowym

ogniskoSobotni dzień, 21 października 2017 roku, przywitał członków Stowarzyszenia „Więź” piękną, ciepłą i słoneczną pogodą. Tego też dnia Klub Gryfici organizował imprezę plenerową połączoną z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Członkowie i sympatycy „Więzi” zapragnęli przyłączyć się do Gryfitów i udali się na Polanę Widokową w Lasku Bukowym aby wspólnie spędzić czas. Czas ten jednak był nie do końca dograny i koledzy Gryfici skończyli swoją zabawę, ale członkowie nie zrażeni zostali na placu i zorganizowali sobie sami wypoczynek.

Piękny dzień, prawdopodobnie ostatni już taki w tym roku, sprzyjał pobytowi na świeżym powietrzu. Kiełbaski pieczone nad ogniskiem bardzo wszystkim smakowały, ale nie tylko na tym polegał pobyt w pięknym i kolorowym barwami jesieni Lasku Bukowym. Wędrownicy z „Więzi” podziwiali widoki jakie rozpościerały się z Polany Widokowej, a pani Mariola zabrała ich na wędrówkę po Lasku sobie znanymi ścieżkami.

Wszyscy zgodnie stwierdzili iż był to mile spędzony czas, można było nie tylko dotlenić się, ale i naładować pozytywną energią na dalsze, pewnie już słotne dni.