Podajemy plan zajęć w grudniu 2020

Zima tuż, tuż, coraz zimniej, a my ciągle aktywni, coraz lepiej radzimy sobie z wejściem na różne platformy (ZOOM, Messenger, Duo …) i korzystaniem ze wsparcia psychologicznego i proponowanych zajęć.
Przypominamy, że Warsztaty plastyczne z Panią Anią ciągle odbywają się w siedzibie „Więzi”, w grupach do 5 osób. Ci, którzy chcą dołączyć do jednej z grup proszeni są o zgłoszenia do P. Marioli tel. 600 768 693.
Zachęcamy również rodziny osób po kryzysach psychicznych do korzystania z warsztatów dla rodzin z psychoterapeutą P. Teresą Zalewską na platformie Duo. Chętni proszeni są o zgłoszenia do P. Marioli tel. 600 768 693.
Polecamy gorąco udział w koncertach on-line w Filharmonii Szczecińskiej. Rewelacyjne nagrania nie odbiegające jakością od tych w sali na żywo (wypróbowałam). Chętni proszenie są o zgłaszanie się do członka zarządu Macieja Korpulińskiego, tel. 666 921 281.

Wtorek

-Dyżur biurowy, godz. 15-19 w siedzibie Stowarzyszenia „Więź”

-Warsztaty biblioterapii na Messengerze, godz.16. Chętni lub ci, którzy mają problemy z wejściem na ten nośnik proszeni są o zgłoszenie problemów do psychologa Jakuba Piekarskiego przed godz. 16, tel 796 144 965.

Środa

-Warsztaty plastyczne z P. Anią Mrozińską, godz.12 -14, osoby, które zapisały się na środę, w siedzibie „Więzi”

-Warsztaty języka angielskiego z P. Krzysztofem Adamczakiem na platformie ZOOM, godzina i osoby według indywidualnych ustaleń z Panem Krzysztofem

-Warsztaty grupowe dla rodzin z psychoterapeutą Teresą Zalewską na platformie Duo, godz. 17.30. Chętni proszeni są o zgłoszenia do P. Marioli, tel. 600 768 693.

Czwartek

-Warsztaty plastyczne z P. Anią Mrozińską, godz.12 -14, osoby, które zapisały się na czwartek, w siedzibie „Więzi”

Piątek

-Warsztaty języka angielskiego z P. Krzysztofem Adamczakiem na platformie ZOOM
godz. 16, kurs zaawansowany
godz. 17, kurs podstawowy

Dbajcie o siebie i postarajcie się korzystać z proponowanych form wsparcia, zajęć i koncertów. W tym dziwnym czasie szczególnie powinniśmy dbać o nasze zdrowie psychiczne

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Mariola Kapuścińska