Przyjęcie urodzinowe połączone z Opłatkiem Wigilijnym

TortW tym roku kolega Krzysztof postanowił wyprawić swoje urodziny w Stowarzyszeniu „Więź” i zaprosił z tej okazji swoich przyjaciół – członków Stowarzyszenia i sympatyków, a także swoich kolegów z poza „Więzi”. 29 grudnia, tuż po Świętach Bożego Narodzenia a jeszcze przed sylwestrem, zaproszeni goście zebrali się razem w siedzibie Stowarzyszenia i w pierwszej kolejności złożyli jubilatowi życzenia wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń. Odśpiewano tradycyjne sto lat i wypito szampana bezalkoholowego za pomyślność Krzysia.

Przyjęcie urodzinowe prowadziła koleżanka Paula, a w programie była zabawa karaoke i tańce w rytm skocznej muzyki.

Piosenki karaoke mógł zaśpiewać każdy kto wyraził taką chęć, solo albo w duecie, a nawet w grupie. Wszyscy razem bowiem wtórowali Robertowi w jego wokalnych zmaganiach.

Godzina karaoke rozgrzała imprezowiczów, poprawiła humory i dodała energii do tańca.

W międzyczasie, zabawę przerwała pani prezes Mariola aby coś ogłosić. Ponieważ nie wszyscy mieli okazję połamać się opłatkiem na Spotkaniu Wigilijnym w dniu 18 grudnia, teraz była świetna okoliczność aby to zrobić. Poświęconym opłatkiem podzielił się każdy z każdym i życzył innym przede wszystkim zdrowia i pogody ducha, oraz wielu przyjaciół na swojej drodze życia.

Po tak wzniosłych chwilach goście wrócili do zabawy i tańców. Na koniec Krzysiu pochwalił się prezentami, jakie otrzymał. Stwierdził, że tak obdarowany dawno nie został. Podziękował wszystkim pięknie. My również dziękujemy Krzysiowi za zaproszenie na przyjęcie i Pauli za jego prowadzenie.