Radosnych i wesołych Świąt – Wigilia w Stowarzyszeniu 2019 r.

AniołekWieczór Wigilijny, jak co roku, przebiegał bardzo uroczyście i radośnie. W restauracji „Anużwidelec” przy Pomniku Czynu Polaków, 16 grudnia, zebrali się członkowie i przyjaciele Stowarzyszenia „Więź” aby razem uczcić narodziny Chrystusa. Przybyli wcześniej członkowie odświętnie udekorowali salę, a inni przynieśli własnoręcznie zrobione potrawy. Jak zwykle pokazali, że na naszych członków zawsze można liczyć. Na początku zebrania pani prezes Mariola przywitała przybyłych gości a Przemek odczytał fragment Biblii. Na tą okoliczność kolega Mariusz K. napisał wiersz, ale że z powodu choroby nie mógł przybyć, więc wiersz odczytała Bożenka P. Oprócz przystawek słonych i słodkich można było posilić się znakomitym barszczem i rybą z surówką, które to przygotowała kuchnia restauracji.

Pani Bożenka K., mama Małgosi, podziękowała całemu zarządowi, a w szczególności pani prezes Marioli, za cały trud wniesiony do działania Organizacji. Dzięki nim wszyscy mogli tak radośnie świętować ten dzień i bez troski spoglądać w przyszłość. Pani prezes podkreśliła, iż na działalność Stowarzyszenia „Więź” składa się trud wszystkich, każdy bowiem dokłada własną cegiełkę.

Każdy z gości dostał mały upominek od Mikołaja, ponieważ pani prezes stwierdziła, iż wszyscy byli grzeczni w minionym roku. Obdarowani dziękowali pięknie za prezent, a my życzymy członkom Stowarzyszenia „Więź” i jego sympatykom radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2020.