Summer Party z karaoke

Summer PartyLetni okres to czas odpoczynku i zabawy i dlatego członkowie „Więzi” postanowili razem zabawić się przy dobrej muzyce i śpiewie. Inicjatorem i organizatorem imprezy była koleżanka Paula, a odbyła się ona 22 lipca, w sobotni, gorący dzień lata.

Sale Stowarzyszenia przygotowano i udekorowano, a na stole znalazły się przekąski zrobione przez członków.

 

 

Główne punkty programu to:

  • Karaoke na luzie
  • Wakacyjny set artysty Skylover
  • Zabawa taneczna

Największym powodzeniem cieszyło się karaoke, gdyż chętnych do zabawy z mikrofonem nie brakowało. Wybierano najprzeróżniejsze piosenki, zgodnie z gustem i ochotą śpiewającego. Piosenki odtwarzane były na profesjonalnym sprzęcie, a ich wykonanie również było na wysokim poziomie. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich chętnych karaoke powtórzone zostało kilkakrotnie. Pomiędzy poszczególnymi jego partiami tańczono już bez śpiewania w rytm wakacyjnych hitów z lat 2007 – 2017 przygotowanych przez Paulę.

Jako gość specjalny wystąpił artysta Skylover, który przedstawił swój wakacyjny set – najnowszą kompozycję muzyczną. Set bardzo się spodobał słuchaczom, którzy mogli nie tylko delektować się piękną muzyką, ale też tańczyć w jej rytm. Dziękujemy artyście za piękny występ i zapraszamy ponownie na kolejną prezentację swojej twórczości.

Maraton karaoke z dyskotekowymi tańcami trwał 5 godzin i przyniósł wiele pozytywnych wrażeń.

Podziękowania należą się Pauli za zorganizowanie i prowadzenie imprezy. Po raz kolejny pokazała, iż jest świetnym animatorem kultury i czasu wolnego.