Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego ze Stowarzyszeniem Rodzin i Opiekunów Osób Chorych Psychicznie „Rodzina”.

TortZ okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, 10 października pracownicy i członkowie Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób Chorych Psychicznie „Rodzina” oraz ŚDS-u przy Tartacznej i DPS-u przy ul. Broniewskiego zorganizowali uroczystą galę „Schizofrenia – otwórzcie drzwi”, w auli zespołu szkół nr 8 w Szczecinie.

Zaproszeni na tą uroczystość zostali również członkowie Stowarzyszenia „Więź”. Pani prezes Mariola i osoby towarzyszące godnie reprezentowali Stowarzyszenie i z zainteresowaniem obejrzeli występy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej KRĄG, chóru męskiego KOMBATANT, zespołu muzycznego z 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie – The Red Black Sappers, oraz zespołu Flashback Crew.

Cała uroczystość była zorganizowana z ogromną pompą i miała służyć przede wszystkim dobrej zabawie. Publiczności najlepiej podobały się występy rockowego zespołu The Red black Sappers. Przy rytmach bitowych wielu z nich tańczyło i śpiewało. W przerwach pomiędzy występami można było posilić się smakowitymi przekąskami, a atrakcją popołudnia był wielki tort okolicznościowy.

Dziękujemy za zaproszenie członków „Więzi” i wspaniałą organizację wydarzenia.