Urodziny w Trafostacji

maski29 grudnia członkowie „Więzi” mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym przyjęciu urodzinowym połączonym z przeżywaniem sztuki. Kolega Maciek K. zaprosił swoich kolegów i koleżanki do Trafostacji aby tam świętować swoje kolejne urodziny i równocześnie razem z nimi podziwiać wystawy artystów. W tym czasie wyeksponowane były dwie wystawy: „Przechwałki i pogróżki” oraz „Grupa nagrobki – Kolejny rok w trumnie”.

Po złożeniu życzeń, wręczeniu skromnych upominków jubilatowi i spożyciu poczęstunku, goście udali się na zwiedzanie prezentacji. Ten szczególny kontakt ze sztuką współczesną przyniósł wiele wrażeń i spostrzeżeń. Po obejrzeniu dzieł artystów goście Macieja podzielili się tymi wrażeniami i wymienili poglądy między sobą. Dyskusja była momentami bardzo burzliwa ponieważ odbiór sztuki różnił się u poszczególnych osób. Ale wszyscy zgodnie twierdzili, że wieczór był bardzo udany.

Dziękujemy Maciejowi za zaproszenie na urodziny połączone z oglądaniem wystaw i życzymy mu wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim wielu uniesień kulturalnych spędzonych w gronie przyjaciół.