V Wiosenny Rajd Nordic Walking z „Bronkiem”

Nordic walking„Dnia 7 maja 2015 r. wziąłem udział wraz z innymi moimi znajomymi ze Stowarzyszenia „Więź” w corocznym wiosennym Rajdzie Nordic Walking z „Bronkiem” organizowanym przez Dom Pomocy Społecznej przy ul. Broniewskiego w Szczecinie. Była to już jego V edycja.
Zebraliśmy się więc o godzinie 10.45 przy Pomniku Czynu Polaków aby wraz z innymi Stowarzyszeniami wziąć udział w tym jakże ważnym i radosnym dla nas wydarzeniu witającym wiosnę. 🙂
O godz. 11.00 wyruszyliśmy więc w tym celu na Polane Czerwoną przy Arkonce- ul. Spacerowa. Pogoda nam dopisała przez co czuliśmy w tym dniu prawdziwą wiosnę i mogliśmy bez przeszkód dotrzeć po ponad godzinnym spacerze na tą Polanę.
Na miejscu czekało nas wiele atrakcji takich jak m.in: pieczenie kiełbasek przy ognisku, zupa gulaszowa , wspólne biesiadowanie , muzykowanie oraz gry i zabawy.
Jedną z takich zabaw było np. namalowanie portretu danej osoby. U nas talentem artystycznym wykazała się nasza Pani Prezes malując naszą koleżankę Paulinę. 🙂
Jednak czas szybko nam upływał i musieliśmy pożegnać się z tą Polaną, ale postanowiliśmy że jeszcze pójdziemy do naszego Stowarzyszenia, aby min. napić się kawy lub herbaty i na spokojnie porozmawiać na różne nurtujące nas tematy. Ja osobiście stwierdzam że bardzo miło spędziłem ten dzień , gdyż miałem okazję przede wszystkim min. kolejny już raz wspaniale spędzić ten czas ze swoimi znajomymi z „Więzi” przy wspólnej rozmowie, żartach oraz miłej, sympatycznej atmosferze oraz kolejny raz zintegrować się z nimi poza zajęciami w „Więzi”.
Cieszę się więc, że mogłem ponownie wziąć udział w takim radosnym wydarzeniu jakim był V już Wiosenny Rajd Nordic Walking z „Bronkiem”.
Oby więcej takich wydarzeń ! 🙂 ”