Wielkanoc 2018 w Stowarzyszeniu „Więź”

Jajko wielkanocne17 marca 2018 r. członkowie Stowarzyszenia „Więź” zebrali się razem aby świętować zmartwychwstanie Chrystusa. Odbyło się to w Centrum Informacji Turystycznej w Zdrojach. Przygotowali skromny posiłek i ułożyli go pięknie na stołach. Na początek pani prezes Mariola powitała zebranych i złożyła im życzenia świąteczne. Mariusz K. ułożył na tę okazję wiersz i przedstawił go zgromadzonym gościom.

Pierwszym daniem świątecznym w tym dniu był żurek z kiełbasą, potem przyszła kolej na sałatkę jarzynową i śledzia z żurawiną. Nie zabrakło też ciasta.

W trakcie biesiady odbyły się konkursy, najważniejsze z nich to zbijanie jaj na twardo – kto zostanie z jajkiem nienaruszonym po stuknięciu się z sąsiadem. Był też quiz wielkanocny i tutaj prym wiodła Mirka, która znała odpowiedź na większość pytań dotyczących Świąt Wielkanocnych. Paula dodała swoją zabawę prosząc chętne osoby o przedstawienie na rysunku i opisanie swoich idealnych świąt.

Oczywiście życzenia świąteczne składali sobie w tym dniu wszyscy członkowie dzieląc się jajkiem z innymi.

Czas wspólnie spędzony mijał bardzo przyjemnie i pozostawił miłe wspomnienia i dobre fluidy na nadchodzące Święta Wielkanocne.