Wolność party w Stowarzyszeniu „Więź”.

Wolność kocham i rozumiemAż prawie rok minął od ostatniej zabawy zorganizowanej w siedzibie Stowarzyszenia, więc kiedy zluzowano obostrzenia i można było się spotykać, członkowie „Więzi” szybko zwołali imprezę. Inicjatorem pomysłu był kolega Grześ i nawet nadał jej wdzięczną nazwę: „Wolność Party”.
W pamiętny, sobotni wieczór, 29 maja 2021 r., przygotowano „party”. Najpierw odbyły się zakupy i Grześ zrobił pyszne kanapki z kupionych wiktuałów, tak aby nikt z gości nie poczuł się głodny.
I rozpoczęła się zabawa. Muzykę przygotowali koleżanka Paula i kolega Mariusz K. Wszyscy ochoczo ruszyli w tan, bawiąc się świetnie.
Szczególnym gościem mityngu był Szymon K., który pasjami gra na gitarze klasycznej. Posiada on też dużą wiedzę na temat gitary i podzielił się z nami odrobiną tej wiedzy. Potem zaprezentował próbkę swojego talentu, grając na gitarze. Koncert bardzo się wszystkim spodobał, pogratulowali więc artyście wspaniałego występu.
Czas przy muzyce i pląsach mijał szybko i żal było się rozstawać. Jednogłośnie stwierdzono, iż zabawa była super i trzeba szybko ją powtórzyć.