Wspaniały występ zespołu „Złota Jesień” z Dolic

Zespół Złota JesieńW dniach 23 – 26 lipca odbył się coroczny Jarmark Jakubowy, na którym jedną z atrakcji były występy estradowe. Wśród występujących zespołów była „Złota Jesień” z Dolic z członkinią Stowarzyszenia „Więź”, panią Krysią. Dlatego grupa członków Stowarzyszenia udała się na Jarmark aby kibicować pani Krysi i podziwiać występ zespołu. Skoczne przyśpiewki, rodem z Dolic, bardzo się podobały publiczności, niektórzy nawet tańczyli w rytm muzyki. Artyści nagrodzeni zostali gromkimi oklaskami a sam zespół uznany za najlepszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “Wspaniały występ zespołu „Złota Jesień” z Dolic”

  1. Występ zespołu bardzo mi się podobał. Gratuluję Krysi talentu i głosu. Na samym Jarmarku można było obejrzeć stoiska z różnymi towarami oraz zjeść smakowite przekąski. Ja sama z wielkim smakiem skosztowałam pierogi.

    1. Ja również byłem na tym wspaniałym występie, dołączam się też do Gratulacji dla pani Krysi, – za m.in. wspaniały głos , wykonanie i świetną atmosferę, którą stworzyli swoimi skocznymi ludowymi piosenkami pani Krysia i osoby z jej ludowego zespołu ,,Złota Jesień”, które sprawiły że można było tych piosenek słuchać bez końca, a na końcu jeszcze wspomnę o super wykonaniu piosenki ,,Bałkanica” ze słowami : ,, Będzie , będzie zabawa” – byłem niezwykle radosny słuchając tej piosenki w tym wykonaniu. Tak więc polecam zespół ludowy z Dolic k/ Choszczna ,,Złota Jesień”. Mam nadzieję że jeszcze nie raz będę miał okazję być na ich fantastycznym koncercie, który niezwykle mi się podobał 🙂

      Mariusz K.

Comments are closed.