YouTube Party kwiecień 2018

YoutubeW niedzielne popołudnie Paula Michalska Animator Kultury i Czasu Wolnego zorganizowała w siedzibie Stowarzyszenia „Więź” niecodzienne party – potańcówkę. Podstawową zasadą tego przyjęcia było wykonanie jakiegoś prostego zadania, zadanego przez animatorkę. W nagrodę otrzymywało się kupon na piosenkę. Piosenkę tę wybierał wykonawca zadania a pozostali uczestnicy tańczyli razem z nim w jej rytm. Śmiechu było co niemiara, ponieważ zadania, które zlecała Paula były zabawne – trzeba było zrobić kilka przysiadów, tańczyć bez muzyki, naśladować goryla, i wiele innych. Każdy z gości miał swoją chwilę tryumfu i szukał na portalu You Tube swoją ulubioną melodię.

A kiedy sił zabrakło można było posilić się skromnym poczęstunkiem przygotowanym dla zgłodniałych imprezowiczów przez samych członków „Więzi”.

Party bardzo się podobało uczestnikom, można było nie tylko potańczyć ale też rozerwać się przy zabawnych sytuacjach. Animatorka Paula, jak zwykle, stanęła na wysokości zadania i rozbawiła gości swoimi pomysłami i wykonaniem. Dziękujemy i prosimy o więcej.