Zabawa Sylwestrowa w Stowarzyszeniu „Więź” 2015/2016 r.

Szampan„W tym roku zorganizowanie i prowadzenie Zabawy Sylwestrowej 2015/2016 spoczęło na moich barkach. I dobrze, że przygotowałam dużo konkursów i zabaw ponieważ na zabawę przyszli w przeważającej ilości panowie. Trzeba było zorganizować im czas i rozruszać. Na pierwszy ogień był quiz – wspominki: co się działo w Starym Roku w Stowarzyszeniu. Potrzebna tutaj była znajomość faktów ze spotkań integracyjnych minionego roku. Potem panowie pisali postanowienia noworoczne na 2016 rok. A potem to już było wiele innych zabaw, że wspomnę o rozpoznawaniu smaków potraw, przedmiotów, z zawiązanymi oczami. Były gry na spostrzegawczość, inteligencję i takie zupełnie nieskomplikowane – wystarczyło trochę się poruszać. Myślę, że zabawy spodobały się chłopcom i czas im szybko i w sposób atrakcyjny minął.

Stół był obficie zastawiony potrawami, które przynieśli sami uczestnicy. Niektóre zrobione własnoręcznie. Nikt więc nie był głodny.

O północy, tradycyjnie, rozlano szampana bezalkoholowego i złożono sobie Życzenia Noworoczne. Było też oglądanie fajerwerków przygotowanych przez mieszkańców miasta i puszczanie własnych, tych najbardziej bezpiecznych.

Miło wspominam ten czas i choć byłam trochę zmęczona to jednak zadowolona, że umiliłam innym zabawę (mam taką nadzieję).”

Lila

 

 

2 thoughts on “Zabawa Sylwestrowa w Stowarzyszeniu „Więź” 2015/2016 r.”

  1. Dziękuję w swoim imieniu za zorganizowanie wspaniałej zabawy sylwestrowej w ,,Więzi.” Czas który upłynął mi w Stowarzyszeniu od 19 godziny kiedy się zaczęła ta zabawa aż do północy czyli do Nowego Roku był czasem dla mnie bardzo przyjemnym i pełnym relaksu. Miło mi było pożegnać Stary Rok a powitać Nowy w tak doborowym towarzystwie.:) Pozdrawiam. Mariusz K.

  2. Ja również jestem zadowolony, że uczestniczyłem w zabawie Sylwestrowej w Więzi. Dziękuję tobie Lila za ogarnięcie organizacyjnie Sylwestra. Ja się nie nudziłem. Wszyscy się zaangażowali w przygotowanie sali, każdy coś przyniósł do jedzenia, więc widać ,że stanowimy zgraną grupę jako członkowie Więzi. I życzę wszystkim ,żeby jak najwięcej się spełniło z naszych życzeń na 2016 rok i z tego co chcielibyśmy ,żeby się zmieniło w życiu każdego z nas.

Comments are closed.