Zapraszamy na dwa wydarzenia kulturalno-oświatowe w tym tygodniu.

Elektra II – premiera Teatru „nie ma”, w piątek, 26 maja, godz. 20.00 – 21.20, Strefa Kultury Studenckiej ul. J. Malczewskiego 10 (dawny Dom Marynarza).

Argos, małe prowincjonalne miasteczko, leniwie nudziło się w słońcu. Mieszkańcy Argos wiedzieli ich twarze zakrwawione promieniami zachodzącego słońca. Widzieli, jak pochyleni patrzyli długo w kierunku morza i pomyśleli sobie, że nieszczęście nawiedzi ich miasto. Ale nie powiedzieli nic, bo nudzili się i tęsknili za widokiem gwałtownej śmierci…

Występują:
Joanna Sadłowska, Marta Jesswein, Michał Rybak, Artur Liwuś, Dominika Dębiec, Greta Wróbel, Irmina Pisarek, Magda Zienko, Zofia Sosińska, Aneta Banaś-Brejt, Karolina Jackowska, Marysia Świłpa, Alix Dubois, Aneta Muszkiewicz, Patryk Borowy, Jakub Prósiński, Piotr Karczyński

Reżyseria – Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz

Muzyka – Agness

Wizualizacja – Szymon Loduchowski

Choreografia – Asia Roguszczak

Serdecznie zapraszamy na Drugi Wykład z cyklu Wykłady na Arkońskiej, w sobotę 27 maja, o godz. 16.00 – 18.30 w siedzibie „Więzi”. Prowadząca Paulina Michalska.

Temat 2 wykładu: Aktywizacja osób po kryzysach psychicznych, oraz czym jest aktywizacja i jej rodzaje. Czym jest kryzys, kryzys psychiczny i choroba psychiczna oraz ich rodzaje. Jak radzić sobie z kryzysem psychicznym i chorobą psychiczną.

Wykład będzie trwał dwie godziny i będzie podzielony na dwie części z przerwą 20 min.

W pierwszej części wykładu skupimy się na pytaniu czym jest aktywizacja i jej rodzajach. W drugiej zaś tematem będzie kryzys psychiczny i jego rodzaje. Na koniec będzie zadanie pisemne złożone z 10 pytań.

Składka 5 zł przeznaczona na „Więź” i poczęstunek.

Przyjdź, dowiesz się czegoś ciekawego oraz wspomożesz Stowarzyszenie.