Niech nam Przemek i Pani Wanda żyją sto lat!

07Przemek G. i Pani Wanda w lipcu obchodzą swoje urodziny i z tej okazji wyprawili przyjęcie na swojej działce ogrodowej nad Odrą, 10 lipca 2021 roku. Zaprosili mnóstwo gości, z pośród których najwięcej było członków „Więzi”. Pogoda tego dnia była wspaniała, w sam raz na plenerowe party.
Goście przywitali jubilatów życzeniami i drobnymi upominkami, a potem zabrali się za degustację przygotowanych przez gospodarzy wiktuałów. Jeden zachwycał się smalcem roboty Pani Wandy, inny serkiem, również dzieło Pani Wandy. A wszyscy z ochotą piekli kiełbaski nad ogniskiem.
Atrakcją tego wieczoru był oczywiście, tort urodzinowy z palącymi się świeczkami. Goście napisali w notesiku życzenia dla Przemka, a potem notesik przywiązano do balonów i wypuszczono w powietrze. Niech się wszystkie życzenia spełnią. Przy rozmowach i zabawie czas miło płynął i utrwalały się przyjaźnie, a wszyscy zgodnie stwierdzili iż przyjęcie było bardzo udane.

Bardzo dziękujemy gospodarzom za wspaniałą gościnę, a jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności na ten rok i następne lata życia.