Ostatki i pączki!

PączkiNadeszły ostatki, trzeba więc je jakoś uczcić. W Stowarzyszeniu „Więź” Paula zorganizowała dla członków i sympatyków Tłusty Czwartek – 23 lutego 2017 r., oczywiście w czwartek. I jak na tą okoliczność wypadało, główną przekąską wieczoru były pączki. Nie zabrakło też innych słodkości, faworków, ciasteczek i cukierków, był to niewątpliwie „słodki wieczór”.

Paula przygotowała 6 konkursów:

  1. Taniec na gazetach – nie wolno było w trakcie tańca wyjść poza gazetę ani ją podrzeć. Wygrał Przemek z Robertem.
  2. Taniec wokół krzeseł, których ilość była mniejsza niż uczestników. Wygrał ten komu udało się usiąść na wolnym krześle i była to Monika.
  3. Podbijanie baloników – kto najwięcej razy podrzucił balonik głowa do góry ten wygrał.
  4. Owijanie mumii papierem toaletowym – trzeba było owinąć partnera dwiema rolkami papieru od stóp do czubka głowy. I tutaj zwycięzcą zostali Przemek i Krzysztof.
  5. Taniec pod linką – linka obniżała się coraz bardziej i nie wolno było jej dotknąć. Wygrał Przemek.
  6. 10 baloników z karteczkami należało przebić szpilką i tylko jedna karteczka zawierała przepustkę do nagrody. Wylosował ją Krzysztof.

Zabawy było co niemiara i śmiechu również, a w przerwach pomiędzy konkursami można było potańczyć przy muzyce odtwarzanej na profesjonalnym sprzęcie i przy kolorowej iluminacji dyskotekowymi światełkami. Trzeba było spalić kalorie z pączków i innych słodkości.

Dziękujemy koleżance Pauli za przygotowanie i poprowadzenie tak wspaniałej imprezy.

 

 

 

 

1 thought on “Ostatki i pączki!”

Comments are closed.