Sto lat! Sto lat! Niech nam Damian żyje sto lat!

29Damian razem ze swoją rodziną zaprosił członków Stowarzyszenia „Więź” na swoje urodziny, które wyprawił w siedzibie Stowarzyszenia. Z tej okazji przygotowali wiele smakowitych potraw i przekąsek i pięknie zastawili nimi stół. Jubilatowi złożono życzenia przede wszystkim zdrowia ale  też szczęścia i mnóstwa przyjaciół. W prezencie Damian otrzymał puzzle składające się aż z 4 000 elementów, więc będzie miał co robić w długie wieczory i dni na niepogodę. Były też i inne prezenty ale już nie tak imponujące.

Jak na przyjęcie urodzinowe przystało goście odśpiewali tradycyjne sto lat i zapłonęły świeczki na okolicznościowym torcie. Nie wiadomo co Damian sobie życzył ale świeczki zdmuchnął.

Każdy z gości został poczęstowany kawałkiem urodzinowego torta, który upiekła i udekorowała mama jubilata. Po degustacji smakowitych potraw przyszła kolej na tańce. Damian, jak na dżentelmena przystało, prosił do tańca każdą damę. Ale były też kawałki solo.

Zaproszeni goście świetnie się bawili i byli zachwyceni gościnnością gospodarzy wieczoru. Dziękujemy Damianowi, jego mamie i siostrze za wspaniałą gościnę, za ich trud włożony w przygotowanie tych wszystkich potraw i organizację całego przyjęcia.