Powitanie pani jesieni w plenerze i przy ognisku.

KiełbaskiPrzemek G. i jego rodzina 30.09.2017 r. zaprosili członków „Więzi” na swoją działkę ogrodową aby razem z nimi, przy ognisku przywitać panią jesień. Zaraz na początku wszyscy ochoczo zabrali się do rozpalania ogniska i nakrywania stołu. Pani Wanda przygotowała na tą okazję smaczne przekąski a Przemek nazbierał chrust. Ugościli więc gości iście po królewsku. Kiełbaski upieczone nad ogniem bardzo zgłodniałym biesiadnikom smakowały. Do tego małosolne ogóreczki i ziemniaczki z ogniska z przystawkami bardzo uatrakcyjniły posiłek. Każdy jeszcze co nieco dorzucił od siebie, więc stół był obficie zastawiony i nikt głodny nie pozostawał.

Przy ognisku można by spędzić całą wieczność, ale tego wieczoru nie była to jedyna atrakcja. Paula, animator kultury, zorganizowała muzykę, więc były też tańce. Do tego razem z panią Wandą poprowadziły konkursy, a że humoru i kunsztu organizacyjnego im nie zabrakło, członkowie „Więzi” bawili się znakomicie. 30-go września obchodzony jest dzień chłopaka, toteż panie razem z „chłopcami” uczcili ten dzień przy wspólnej zabawie pod kierunkiem pani Wandy. Potem prym wiodła już Paula, która pomysłowością jak zwykle zadziwiła wszystkich i sprawiła, że wieczór był pod znakiem dobrej zabawy i mnóstwa śmiechu. Była wtedy słynna zabawa z tańcem na gazetach, turniej z odbijaniem piłki, przeciąganie liny i kilka jeszcze innych, zabawnych konkurencji.

Czas przy dobrej zabawie i wielkim ucztowaniu mijał szybko, kilka godzin spędzonych na świeżym powietrzu przeleciało jak chwila. Dziękujemy Przemkowi i jego rodzinie za gościnę i wspaniałe przyjęcie, a wszystkim innym za pomoc i udział w imprezie.