Sto lat! Sto lat! Niech nam Damian żyje Sto lat!

Liczba 28W sobotni wieczór, 20 lutego 2016 r. członkowie „Więzi” spotkali się aby uczcić urodziny kolegi Damiana. Przyjęcie urodzinowe z iście królewską zastawą przygotowały mama i siostra Damiana. Czego tam nie było – sałatka jarzynowa, schab pieczony na kilka sposobów, różnego rodzaju ciasta. Prawdziwym arcydziełem sztuki kulinarnej był tort urodzinowy, który był dziełem mamy Damiana. Tort został udekorowany płonącą, magiczną liczbą 28 i Damian zdmuchnął swoje ukryte życzenia. Goście odśpiewali „Sto lat” i zostali obdarowani kawałkiem tego smakołyku. Zasiedli do pięknie udekorowanego i przygotowanego stołu.

Sala również była wspaniale przyozdobiona balonikami, terpentynami i kokardkami. Apetyty wkrótce zostały zaspokojone, mimo że potraw zostało jeszcze dużo, tak obfity był stół. Ale członkowie zapragnęli tańców, w których prym jak zwykle wiodła Małgosia.

Zabawie i ciekawym rozmowom nie było końca i z żalem trzeba było już kończyć. Wszyscy zgodnie twierdzili, że przyjęcie było bardzo udane.

Życzymy Damianowi wszelkiej pomyślności z okazji urodzin, a przede wszystkim aby zawsze był otoczony gronem wiernych przyjaciół.

Dziękujemy paniom za gościnę i taką mnogość smakowitych przekąsek. Doceniamy ogrom pracy włożonej w przygotowanie tej imprezy. Tak że panie niech nam żyją „Sto lat”.