Uroczyście obchodziliśmy urodziny Przemka K.

Urodziny Przemka KW niedzielny wieczór, 10 kwietnia, członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „Więź” zebrali się aby złożyć życzenia urodzinowe Przemkowi K. Salę pięknie udekorowano a na stole znalazły się przysmaki przygotowane przez rodzinę solenizanta i przyjaciół. Było kilka rodzajów pysznych sałatek i wyśmienite wypieki.

Najważniejszym specjałem był tort jubileuszowy przygotowany przez panią prezes Mariolę. Oczywiście zapalono świeczki na torcie, które Przemek precyzyjnie zdmuchnął i każdy z gości otrzymał kawałek tego wyśmienitego ciasta. Składano życzenia jubilatowi pojedynczo przez każdego z gości ale też odśpiewano wspólnie tradycyjne „sto lat” przy szampanie bezalkoholowym.

Całe przyjęcie uatrakcyjnione było licznymi i ciekawymi zabawami przygotowanymi i prowadzonymi przez panią prezes. Trzeba było np. narysować kto jakim zwierzęciem się widzi i uzasadnić to. Zwierzątka narysowane na kartce papieru służyły też do dobierania par tanecznych. Był też konkurs polegający na tym kto najszybciej zawinie partnera w papier toaletowy. Nie zabrakło też wspólnych tańców dyskotekowych i tradycyjnych „kaczuchów” i „grek zorby”.

Wszystkie te gry sprawiły że czas na przyjęciu biegł bardzo szybko i trzeba było się rozstać.

Życzymy Przemkowi udanego roku wśród grona licznych przyjaciół i wszelkiej pomyślności z okazji jego święta.

 

 

 

 

1 thought on “Uroczyście obchodziliśmy urodziny Przemka K.”

  1. Ja również na urodzinach Przemka byłem, tort jadłem i świetnie czas spędziłem. Jak widać na zamieszczonym filmiku wszyscy się wspaniale bawili. Widać ,że masz Przemek, w nas wielu życzliwych znajomych i przyjaciół. Jak to Paulina zauważyła dopiero strzeliła tobie druga osiemnastka, tak więc jesteś dopiero na początku drogi życiowej. Ja z mojej strony dziękuję za zaproszenie i jeszcze raz życzę dużo dużo zdrowia i prawdziwych przyjaciół.

Comments are closed.