Zabawa Noworoczna w Stowarzyszeniu „Więź”

sylwesterW tym roku z przyczyn obiektywnych pożegnaliśmy uroczyście Nowy Rok 2017 trochę wcześniej niż zwykle, gdyż już 28 grudnia.

W siedzibie Stowarzyszenia odbyło się Przedsylwestrowe Party z tańcami, konkursami, karaoke, które poprowadziła animator kultury Paula Michalska. Poczęstunek natomiast został przygotowany wspólnymi siłami przez członków Stowarzyszenia.

Jako pierwsze Paula poprowadziła karaoke, ulubioną zabawę członków Stowarzyszenia. Jak na ulubiona zabawę przystało, chętnych było wielu. Śpiewano najprzeróżniejsze piosenki, ale wszystkie miały jedną wspólną cechę – były wesołe i pobudzały do uśmiechu melodią, tekstem, a także wykonaniem.

Po karaoke przyszła kolej na konkursy, takie jak: rysowanie karykatur kolegów i koleżanek, pisanie postanowień Noworocznych. Potem trzeba było zgadnąć kto i kogo narysował oraz czyje to były postanowienia. Konkursy te i jeszcze inne wywoływały salwy śmiechu ponieważ zdolności rysunkowe miały nieliczne osoby i to co wychodziło rozbawiło gości.

W przerwach pomiędzy konkursami i szaradami można było potańczyć w rytm muzyki dawnej i tej najnowszej, odtwarzanej na profesjonalnym sprzęcie przygotowanym przez Paulę.

Dziękujemy Pauli za przygotowanie i poprowadzenie Party, a wszystkim członkom „Więzi” życzymy spełnienia wszystkich postanowień Noworocznych.