Zabawa Walentynkowa w Stowarzyszeniu „Więź”

Dwa sercaPatronem zakochanych jest św. Walenty, a 14 lutego obchodzony jest międzynarodowy dzień zakochanych zwany Walentynkami. W Stowarzyszeniu „Więź” co roku, z tej okazji organizowana jest zabawa walentynkowa. W tym roku również nie mogło jej zabraknąć. 10 lutego w siedzibie Stowarzyszenia członkowie „Więzi” i jej sympatycy zgromadzili się razem aby celebrować to szczególne święto. Zabawę poprowadziła Paula Michalska, Animator Kultury i Czasu Wolnego.

Sala była pięknie udekorowana karnawałowo, a na stołach leżał poczęstunek przygotowany przez członków „Więzi”.

Po krótkiej zapowiedzi repertuaru wieczoru Paula poprowadziła pierwszą zabawę – karaoke przy piosenkach o tematyce, jak na Walentynki przystało, miłosnej. Każdy kto chciał, spróbował swoich sił wokalnych i zaśpiewał romantyczny utwór, a w trakcie można było oczywiście tańczyć w rytm muzyki.

Po karaoke przyszła kolej na konkursy i zabawy zorganizowane przez Paulę specjalnie na tę imprezę.

I tak, można tu wymienić na początek pisanie wiersza miłosnego. Wszystkie utwory były znakomite i jury miało trudne zadanie wytypować zwycięzcę. Wygrał poeta Mariusz, który miał największe doświadczenie w tej materii. Potem przyszła kolej na już nieco łatwiejsze zadania, a były to: szukanie swojej pary do wspólnego śpiewania; losowanie osoby której należało prawić komplementy; rozwiązywanie quizu online; zabawa z serduszkiem; rysowanie na tablicy swojego ideału i wiele innych.

Gościem wieczoru był artysta o pseudonimie Skylover, który przygotował set złożony ze zmiksowanych utworów miłosnych i zaprezentował go gościom, zapraszając równocześnie do tańca w trakcie słuchania tego utworu.

Przez cały czas trwania spotkania walentynkowego tańce przy muzyce przeplatane były konkursami i zabawami. Nikt się nie nudził i czas przy dobrej zabawie mijał szybko, wieczór więc należał do udanych. Dziękujemy Pauli za przygotowanie i poprowadzenie Walentynek.