Zapraszamy serdecznie na Bal Przebierańców z Karaoke i Tańcami

Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia „Więź” w sobotę, 3 czerwca, na Bal Przebierańców z Karaoke i Tańcami, który przebiegał będzie w godzinach od 16.00 do 21.30.

To będzie prawie 6 godzin wspaniałej zabawy. Jak sama nazwa wskazuje, trzeba się za kogoś lub za coś przebrać. Może to być postać z bajki, filmu, piosenkarka, policjant, barbie, pirat, a nawet owoc lub rzecz.Liczymy na Twoją kreatywność.

Na początku balu każdy będzie przez mikrofon mówił przy wszystkich za co lub kogo jest przebrany i będzie mówił dlaczego się tak przebrał.

Wcześniej napisze swoją prezentację na kartce – będzie na to 30 min. Należy opisać swoje przebranie w kilku zdaniach. Można mówić wierszem lub zwyczajnie bez rymowania. Można czytać prezentację z kartki.

Później wszyscy będą oceniać prezentację każdego w skali 1 do 10. prezentacja, która uzyska największą ilość punktów, wygrywa nagrodę.

Następnie w przebraniach będziemy śpiewać karaoke na luzie, bez nagród i punktacji.

Po karaoke będzie półgodzinny set artysty o pseudonimie Skylover. Sam artysta również pojawi się na imprezie. Set to składane/mixowane piosenki, tworzące jeden nowy utwór.

Później będziemy tańczyć i dobrze się bawić. Będzie muzyka odtwarzana losowo z profesjonalnego sprzętu, którą przygotuje DJ Paulina Mi.

Do wypicia będą jakieś napoje oraz przekąski typu chipsy i ciasteczka, które zakupi DJ. Mile widziany, przygotowany również przez Was, własny wkład kulinarny.

Będzie profesjonalne oświetlenie dyskotekowe.

Uwaga!

Osoby przebrane wchodzą za darmo, pozostałe płacą 10 zł.

Przyjdź, na pewno będzie zabawnie i przyjemnie.

Do zobaczenia!