Zajączek Wielkanocny w Stowarzyszeniu 8 kwietnia 2017 r.

ZajączekJak co roku członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „Więź” spotkali się razem aby uczcić zbliżające się Święto Wielkiej Nocy. Tym razem przebieg tego spotkania odbył się trochę nietypowo, ponieważ rozpoczęło się ono warsztatami plastycznymi. Pod okiem instruktorki zgromadzeni goście malowali różności ekologicznymi farbami. Mogli też przygotować dla siebie ozdobne wianki i jajeczka z słomy i różnych elementów o świątecznym akcencie. W międzyczasie grupa „gospodyń” pichciła żurek i rozkładała potrawy na Świąteczny Stół. Po zakończonych warsztatach wszystkie te smakołyki znalazły się na stołach w odświętnie ozdobionej Sali. Pani prezes Mariola przywitała wszystkich członków, oraz przybyłych na tą uroczystość gości. Swoją obecnością zaszczycili bowiem biesiadników z „Więzi” członkowie zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia „Harmonia Społeczna z Polic” oraz Stowarzyszenia „Gryfici” ze Szczecina.

Mariusz przygotował z okazji Świąt wiersz i odczytał go zgromadzonym osobom. Pięknym wierszem złożył gościom Życzenia, tak że pani prezes mogła już tylko zaprosić do degustacji potraw i życzyć smacznego.

Ale na tym nie skończyło się spotkanie, ponieważ „więziowy” animator kultury Paula poprowadziła konkurs o tematyce Wielkanocnej. Kilka czteroosobowych grup rozwiązywało test i potem Paula wytypowała zwycięzców. Dwie grupy ex aequo zdobyły upominki za pierwsze miejsce.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim członkom Stowarzyszenia „Więź”, jego sympatykom i przyjaciołom, zdrowych i wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa.  

 

 

 

 

1 thought on “Zajączek Wielkanocny w Stowarzyszeniu 8 kwietnia 2017 r.”

  1. Spotkanie Wielkanocne było według mnie bardzo udane 🙂 pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera Świąt i ciekawe warsztaty plastyczne 🙂 no i dość trudny quiz Wielkanocny który ja prowadziłam 😉 WESOŁYCH ŚWIĄT!

Comments are closed.